Sacide CİCİBAŞ Kimdir?

width=

 

 

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2008 yılında mezun olan Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ 2015 yılında danışanlarına daha iyi hizmet vermek için Balıkesir merkez de diyet-S Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurmuştur.

Çeşitli dönemlerde dergi ve gazetelerde yazılar yazmış, spor merkezlerinde seminerler vermiş, çok sayıda kurs ve seminerlere katılmış ve Balıkesir de ilk defa kapıya teslim diyet yemek hizmeti kurucu diyetisyeni olarak danışanlarına hizmet vermeye başlamıştır.

Evli ve 4 çocuk annesidir.

 

ÇALIŞTIĞI VE STAJ YAPTIĞI KURUMLAR

 

Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ Ankara da Güven Hastanesi Klinik Diyetisyen,

Başkent Üniversitesi Hastanesi Klinik Diyetisyen-Yoğun Bakım Diyetisyeni-Enteral/Paranteral Beslenme,Yüksek İhtisas Hastanesi Kurum Diyetisyeni ve Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesinde Çocuk-Gebe ve Emzikli Anne Diyetisyeni olarak görev yapmıştır.

Balıkesir de çalışma hayatına 2009 yılında Özel Sevgi Hastanesin de Klinik Diyetisyen olarak devam etmiştir. Özel Sevgi Hastanesinde klinik diyetisyen, yoğum bakım diyetisyeni, diyabet diyetisyeni olarak çalışmış, yatan hastalar için özel diyet yemekleri hazırlatarak, özel sevgi hastanesinde diyet mutfağını kurmuştur.

 

 

 

 

 

 

Bizi Tanıyın
Hizmetlerimiz
diyet-S Mutfak
diyet-S Market
Ekşi Maya Ürünleri
diyet-S Online
İK
Blog
İletişim
Bizimle İletişimde Kalın
Hakkımızda güncel haberlerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.

© 2018  |  GİZLİLİK