diyet-S Online

 

Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ telefon, e-posta, sosyal medya ve whatsapp uygulaması aracılığıyla her an görüşme imkanı sunan online diyet hizmeti vermektedir.

Balıkesir'de olup ofisimize uzakta bulunan, Balıkesir dışında ve yurtdışında yaşayan, yoğun çalışan, haftalık takiplere gelecek vakti olmayan, diyet süresince motivasyonunu yüksek tutmak isteyen, her an takip altında olma ihtiyacı hisseden kişiler için en iyi seçenek uzman bir diyetisyenin kontrolünde online diyet sürecine girmektir.

Sağlıklı beslenme ve zayıflama ile ilgili, arkadaş çevresinden duyulan diyet maceraları, internette ve sosyal medyada bulunan sağlığı tehdit eden zayıflama listeleri, diyet uzmanı olmayan kişilerin programları çok sayıda bilgi kirliliği oluşturmaktadır. Online diyet hizmeti ile, sağlıklı beslenme listenizi diyetisyeniniz hazırlar ve sizi takip altına alarak istediğiniz hedefe ulaştırır.

Diyet programınız öncesi istenilen kan tahlileri sonucuna göre yaşam tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza, sağlık problemlerinize-kullandığınız ilaçlarınıza, çalışma saatlerinize göre size uygun hazırlanır.

Takipli online diyetinizde, ödemeyi yaptıktan sonra 2 gün içerisinde beslenme programınız hazırlanarak her hafta veya 10 günde bir yenilenir. Haftada 1 gün veya 10 günde, evinizdeki bir tartıda veya ulaşabileceğiniz bir vücut analiz cihazında tartılıp sonucu bize bildirmeniz yeterlidir.

Online diyet ile ana ve ara öğün saatlerinizi, sevdiğiniz ve sevmediğiniz besinleri seçebilir, size özel beslenme programı ile sıkılmadan diyet yapabilirisiniz.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurduğunuzda gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

 

Ücretler hakkında bilgi ve randevu almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

 

Bizi Tanıyın
Hizmetlerimiz
diyet-S Mutfak
diyet-S Market
Ekşi Maya Ürünleri
diyet-S Online
İK
Blog
İletişim
Bizimle İletişimde Kalın
Hakkımızda güncel haberlerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.

© 2018  |  GİZLİLİK