diyet-S Mutfak

 

 

diyet-S KAPIYA TESLİM DİYET YEMEK

‘’KİLO VER, YENİLE KENDİNİ’’ 

 

diyet-S Kapıya Teslim Diyet Yemek, tamamen kişiye özel olarak; Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ tarafından sağlıklı beslenmek ve ideal kilo yönetiminizi sağlamak için tüm ana öğünler ve ara öğünlerin planlandığı, kapıya teslim sağlıklı yemek hizmeti sistemidir. 

 

Sistem Nasıl Çalışır? 

diyet-S’e kapıya teslim diyet yemek programı için başvuran bireylerden, anlaşmalı doktorların inceleyip raporlandırması için kan tahlilleri istenir.

Kan tahlilleri ve doktor raporunun diyet-S ulaşmasının ve incelenmesinin ardından, detaylı vücut analizi ve öğün planlaması için, randevu tarihi belirlenir.

Bu 45 dakikalık randevuda, kişinin ayrıntılı vücut analizi Tanita MC 780 ile yapılır. Kişiye özel HAFTALIK menü planlaması yapılır. 10-15 gün sonraya vücut analizi ve isteğe bağlı menü revizyonu için kontrol randevusu verilir. Ölçüm sonucuna ve verilen kiloya göre her hafta görüşme sonucuna göre kişiye özel yeni menü planlanır.

diyet-S tarafından, programın ve hizmetin detayları hakkında bilgilendirme yapıldıktan sonra, ücret peşin olarak tahsil edilir.

diyet-S paketleri, verilen adrese gün içerisinde tek teslimat ile gerçekleştirilir.

Fiyat ve detaylı bilgi için lütfen info@diyet-s.com adresine mail atınız veya 0266 239 23 49 hattan bize ulaşınız.

 

 

Bizi Tanıyın
Hizmetlerimiz
diyet-S Mutfak
diyet-S Market
Ekşi Maya Ürünleri
diyet-S Online
İK
Blog
İletişim
Bizimle İletişimde Kalın
Hakkımızda güncel haberlerden haberdar olmak için e-mail adresinizi gönderin.

© 2018  |  GİZLİLİK